Yemekhane Masa Sandalye Üreticileri

Yemekhane Masa Sandalye Üreticileri

Yemekhane Masa Sandalye üreticileri ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler erişmek için bu içeriği dikkatli bir şekilde okuyabilirsiniz. Sektörde lider firmamız Feta Eğitim Araçları ve okul Donanımları A.Ş olarak bizler ülkemizde ve dünyada bulunan sayısız eğitim kurumuna okul donanımları başta olmak üzere Yemekhane – Eğitim Alanı- Sınıf – Konferans Salonu – Eğitim Laboratuvarları kurulumu yapmaktadır. Yemekhane Masa Sandalye Üreticileri araştırıldığında karşınıza Feta Eğitim Araçları çıkacaktır.Tüm bunlara ek olarak Yemekhane Masası ve Sandalyesi modelleri hakkında bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişim adreslerimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Okul Yemekhanesi Nasıl Olmadır?

Okullarda bulunan yemekhane bölümleri kurum içerisinde eğitim alan öğrencilerin yemek yiyip, faaliyetlerde bulunabilecekleri yerlerden bir tanesidir. Bu sebepten ötürü okul yemekhane mobilyaları kullanışlı, dayanıklı ve öğrencilerin isteklerine cevap verecek şekilde tasarlanmalıdır. Yemekhane masa ve sandalyeleri: Masa ve sandalyeler yemekhane bölümünde bulunan temel öğelerden biridir. Ürünlerimiz dayanıklı ve kolay temizlenebilir malzemelerden üretilmiştir. Tüm bu bilgilerin yanı sıra öğrencilerin yaş ve boyalarına uygun masa ve sandalye seçimi de oldukça önemli konular arasında yer almaktadır.

Feta Eğitim Araçları ve Yemekhane Masa Sandalye üreticileri, kaliteli okul mobilyaları ve eğitim materyalleri sağlayarak eğitim kurumlarına destek vermektedir.

Okul Yemekhane Sandalye ve Masa Arası Kaç Cm Olmalı?

Okul yemekhane sandalye ve masa aracı boşluklar eğitim kurumu içerisinde var olan çocukların boylarına göre değişiklik göstermektedir. Sizlerde kurumunuz için en ideal masa ve sandalye yüksekliği hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir sandalyenin yüksekliğini ölçerken, tıpkı masada olduğu gibi yerden yukarıya, bacaklardan oturduğunuz yüzeye kadar ölçün. Sandalye yüksekliğini ölçerken koltuk arkalığı ve kol dayanaklarının yüksekliğini hesaba katmayın.

Seçtiğiniz sandalyenin kolçaklı olması durumunda kolçaklar ile masa tabanı arasında yaklaşık 18 cm boşluk olmalıdır. Yukarıda açıkladığımız kriterleri göz önünde bulundurarak yaşam alanınızda güzel görünen ideal masa ve sandalye yüksekliği ne olmalıdır? Sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlere Yemekhane Masa Sandalye Üreticileri hakkında bilgiler yer verdik.

278
Whatsapp
Feta Müşteri Temsilcisi
Feta Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?