Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Feta Hakkında

FETA EĞİTİM ARAÇLARI MERKEZİ, 1993 yılında, laboratuar sistemleri ve deney malzemeleri üretimiyle eğitim araç-gereçleri sektörüne, -önemli bir boşluğu giderecek şekilde adım atmıştır. Ülkemiz eğitim kurumlarının ihtiyaç ve vizyonuna uygun çözümler üretme, özel tasarımlar geliştirme, sağlıklı, dürüst, etkin iletişimler kurma anlayışıyla girdiğimiz bu yolda, zamanla, altyapısı sağlam, karşılıklı saygı ve güvene dayanan, uzun vadeli dostluklar kurarak ilerledik.

Çözüm Ortağınız

Kısa sürede Türkiye’nin tüm illerine ve hemen hemen her ilçesine ulaşarak, ürünlerimizi eğitim kurumlarımıza sunma imkânı bulduk. Oluşturduğumuz geniş müşteri ağına daha etkin hizmet vermek ve eğitim kurumlarımızın isteklerini ve ihtiyaçlarını profesyonelce karşılamak amacıyla, EDULAB, EDUTOYS, EDUCA, EDUKİM ve F-DESK markalarıyla laboratuar sistemleri, deney araç-gereçleri, çelik-emaye yazı tahtası sistemleri, okul sıraları üretiminin yanı sıra, okul öncesi eğitim araç-gereçleri üretimi ve ithalatına da yöneldik.

Çocuklarımızın hayata hazırlanması ve kişisel gelişimlerinin tamamlanması sürecinde önemli unsurlardan birinin de eğitim araçları olduğu düşüncesiyle, en kaliteli ürünleri üretmeye ve güvenilirliği dünyaca kabul edilmiş firmalardan özenle  seçilmiş ürünleri ithal etmeye devam ediyoruz.

Her işimiz, bizim için ayrı bir değer ve yeni bir sorumluluktur. Sorumluluklarımızın farkında olarak ve sektördeki paydaşlarımızı da içine alan ekip çalışmasından asla vazgeçmeksizin, hizmet verdiğimiz eğitim araçları sektörünün her branşına aynı özeni göstererek ürünlerimizi ve ürün portföyümüzü geliştirdik.

Bugün geldiğimiz noktada, ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz 2500 çeşit ürün ile 7000 m2 üretim alanı olmak üzere toplam 14000 m2 büyüklüğündeki tesislerimizde, eğitim kurumlarımızın ihtiyaç ve önerilerini ön planda tutarak kaliteli ürünleri üretmeye ve en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Üreterek ya da ithal ederek kullanıma sunduğumuz ürünlerle çocuklarımızın gelişimi olası en iyi düzeyde gerçekleşirken, biz de bu başarıda pay sahibi olmaktan kıvanç duyuyoruz…

Whatsapp
Feta Müşteri Temsilcisi
Feta Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?