Toplantı ve Konferans Salonu Arasındaki Fark Nedir?

Toplantı ve Konferans Salonu Arasındaki Fark Nedir?

Konferans salonu ve toplantı salonu mobilyaları imalatçı firması olarak sizlere bu iki grup arasında bulunan farkları aktaracağız. Son zamanlarda en çok merak edilen soruların başında “Konferans ve Toplantı salonu projeleriniz arasındaki farklar nelerdir?” gelmektedir.

Sizlerde anahtar teslim konferans salonu kurulumu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız alana özel 3D çizim ile hizmet vermektedir.  Diğer projelerimize göz atmak için tıklayabilirsiniz. 

Konferans Salonu Nedir?

Konferans salonu, konferans odası iş konferansları ve toplantılar gibi tekil etkinlikler için sağlanan bir odadır. Genellikle büyük otellerde ve kongre merkezleri ve eğitim kurumlarında bulunur. Tüm bu bilgilerin yanı sıra hastaneler, üniversiteler de dahil olmak üzere diğer birçok kuruluşta bulunmaktadır. Feta Eğitim Araçları tarafından kurulan konferans salonları sadece tek bir amaca yönelik olarak değil konser, sinema gibi etkinlikler için de dizayn edilmektedir. Dizayn edilen bu alanlarda genel olarak konferans koltuğu, tepegöz, sahne aydınlatması ve ses sistemi bulunmaktadır.  Konferans salonları kurumların kapasite ihtiyacına göre özel olarak dizayn edilmektedir. 

Toplantı Odası Nedir?

Toplantı odası, ekiplerin sorunları tartışması, projeler üzerinde işbirliği yapması ve kararlar alması için ayrılmış bir alandır. Tüm bunlarla birlikt Toplantı odası alanı ve kullanılabilirliği genellikle birinci sınıftır. Verimli toplantılara ev sahipliği yapmak için önemli miktarda kaynak gerekir.  Bunlar arasında en azından  etkileşimli beyaz tahtalar, büyük bir TV ekranı veya ekranı, kablosuz sunum çözümleri, sağlam bir video konferans platformu ve tüm bu teknolojiyi desteklemek için yeterli güç kaynakları da bulunmaktadır. 

Toplantı ve Konferans Salonu Arasındaki Fark Nedir?

Toplantı ve konferans odaları arasındaki temel fark, boyutlarıdır. Kurum içerisinde yer alan toplantı odaları, ekip tartışmaları için idealdir. Toplantı odaları yapılacak olan kalabalık toplantılar veya büyük etkinlikler için gerekli beklentiyi karşılamayacaktır. Konferans salonları bu amaç için daha uygundur, seminer ve çalıştaylara ev sahipliği yapmanızı sağlar. Bu içeriğimizde sizlere Toplantı ve Konferans Salonu Arasındaki Fark Nedir? sorusuna yanıt verdik. 

Sizlerde kurumunuzda bulunan alanlar için özel olarak dizayn edilmiş konferans ve toplantı salonu kurulumu için bizimle iletişim adreslerimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren tarafınıza özel olarak atanmış müşteri temsilcimiz sizler için tüm süreci yönetecek ve en ideal ürün gruplarını sizlere iletecektir. 

1.542
Whatsapp
Feta Müşteri Temsilcisi
Feta Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?