Monoblok Sandalye Nedir?

Monoblok Sandalye Nedir?

Monoblok Sandalye Nedir? Monoblok sandalye üreticileri ve modelleri hakkında detaylı bilgilere bu içerikten kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Feta Eğitim Araçları ve Okul Donanımları A.Ş olarak bizler ülkemizde ve dünyada bulunan tüm eğitim kurumlarına yönelik olarak eğitim araçları başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarını eksiksiz olarak üretimini sağlıyoruz.

Monoblok Sandalye Modelleri Nelerdir?

Monoblok sandalye modelleri genel olarak beyaz renkli olarak tercih edilmektedir. Kolay bir şekilde istiflenebilen, hafif propilen sandalyeler eğitim kurumlarında en yaygın tercih edilen modeller arasındadır. Sandalye modelleri tek parça halinde imal edilmiş nesne anlamına gelen nesne anlamına gelen mono- (“bir”) ve bloc (“blok”) kelimelerinden gelmektedir.

Monoblok Sandalye Üreticileri

Monoblok sandalye üreticileri düşünüldüğünde akla ilk gelen firmalardan bir tanesi şüphesiz Feta Eğitim Araçları olacaktır. Sandalye modelleri firmamız tarafından üretildiğinden müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak tüm modelleri en kısa sürede sizlere tedarik ediyoruz.

Monoblok sandalye modelleri hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayınız. Tüm bunlara ek olarak sandalyeler hakkında teklif almak için bizimle iletişim veya teklif formlarımız üzerinden kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçtiğinizde firma müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.

Monoblok Sandalye Kaç Bölümden Oluşur?

Monoblok sandalye modelleri ayak bölümü ve oturak bölümü olmak üzere iki farklı bölümden oluşmaktadır. 360 derece dönme özelliğine sahip yükseklik ayarlı ayak bölümü sayesinde kullanıcılarına son derece kolaylık sağlamaktadır.  Ayak kısmı dayanıklı sert plastik olup, döşeme ve ayak bağlantısı, çakma somunlu bağlantı elemanları kullanılarak üretilmiştir.

Monoblok sandalyeler eğitim kurumlarında, restoranlarda, kafelerde, bahçelerde, mutfaklarda ve balkonlarda sıklıkla kullanılan bir üründür. 1. Yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmiştir. Sandalye ayakları elektrostatik toz boyalı metalden yapılmıştır. Elektrostatik toz boya ile kaplanmış olması nedeniyle doğal korozyona karşı güçlü bir dirence sahiptir. Renkler asla solmaz veya düşmez.

Sandalyelerimiz dayanıklılıklarından dolayı okul sandalyesi olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Okul sandalyesi olarak da bilinen tek parça sandalyeler sağlık açısından hijyen kurallarına tam uygun olarak üretilmektedir. Kesinlikle kanserojen madde içermez. Tek parça sandalye modeli istenilen renkte üretilmekte olup fiyat açısından da oldukça uygundur.

Monoblok sandalye modellerimiz; okul sıraları, öğrenci sıraları, ilkokul sıraları, üniversite sıraları, tekli sıralar, derslik sıraları ve öğrenci sıraları modern sandalye modelleri olarak ilk tercih edilen ürünlerdir.

Monoblok sandalye satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu içeriğimizde sizlere Monoblok Sandalye Nedir? Konusu ile alakalı detaylı bilgilere yer verdik.

477
Whatsapp
Feta Müşteri Temsilcisi
Feta Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?